E-pasts

Coffee Gold Protein Kit 3x1000 ml

Vērtējums: Vēl nav vērtējumu
Pieejamība:ir noliktavā 5 prece (s)
Preces ID:EV.02.000890

Izmēri un svars

Garums: 1.0000CM
Preces platums: 1.0000CM
Preces augstums: 1.0000CM
170,00 €
Coffee Gold System Protein

Pateicoties tās ārkārtējai daudzpusībai, Coffee Gold ir taisnošanas sistēma, kas piemērota visiem matu tipiem. Sastāvā no izcilām izejvielām, Coffee Gold produkti iztaisno un dziedē. Tā kā līnija sastāv no trim soļiem, no kuriem viens sagatavo matus, otrs, kas tos pārveido, un trešais, kas dziļi dziedē un baro, rezultāts ir ideāli, veselīgi, spīdīgi un iztaisnoti mati uz ilgu laiku. Visiem Coffee Gold līnijas produktiem ir nedaudz skābs pH, kas saglabā kutikulas integritāti. Šis Starter šampūns (1. darbība) ir paskābināšanas sistēmas pirmais posms. Tā kā tas nav dziļi attīrošs šampūns, tas neatver un nebojā kutikulas vai sapinies matus. Tā nedaudz skābais pH saglabā matu integritāti. šķiedras un sāk iztaisnošanas procesu, uzlabojot rezultātu. Ir trīs produkti, kas var veidot 2. soli un ir jālieto saskaņā ar kapilāro diagnozi un atbilstoši klienta vajadzībām: keratīns, proteīns un botokss.Mati beidzot tiek apstrādāti ar aizsargmasku (3. solis), kas ir dziļi atjaunojošs, atjauno matus, noslēdz kutikulu un garantē procedūras ilgmūžību. Arginīna, keratīna, SILSOFT CLX-E (augsto tehnoloģiju silikona) un no kafijas ekstrahētu eļļu un aminoskābju kombinācija Coffee Gold System iztaisno matus ar spoguļa efektu un saglabā rezultātus ilgu laiku. Šis ir organiskās kafijas Coffee Gold proteīna iztaisnošanas līdzeklis. Pamatojoties uz organiskajām skābēm, Protein iztaisno kapilāro garozu un ir ieteicams biezākiem un stiprākiem matiem. Galvenās atšķirības starp Coffee Gold’s Protein un keratīnu ir pirmais, kas jānomazgā pēc uzklāšanas, un sacietēšanas laiks, kas vienmēr ir ilgāks par 40-60 minūtēm. Tas nerada nepatīkamas smakas vai dūmus. Tas arī mīkstina matus un nodrošina vispārēju pulētu efektu.

1 Sagatavošana: izmazgājiet matus un uzklājiet 1. solis – ar otu uzklājiet uz matiem kā kompozīciju. Nav nepieciešams masēt galvas ādu. Atstājiet 10 minūtes uz normāliem matiem un līdz 30 minūtēm uz sarežģītiem matiem. Mazgāt prom.

2 Nosusiniet 80% ar fēnu.

3 Sadaliet matus 6 vienādās daļās.

4 Uzklājiet 2. solis – olbaltumvielas, vienmērīgi uzklājiet matos, izvairoties no galvas ādas, rūpīgi mitriniet matus.

5 Izķemmējiet šķipsnas ar plašu ķemmi. Pauze no 30 minūtēm līdz 1 stundai atkarībā no matu struktūras. Lai iegūtu labākos rezultātus, ietiniet matus plastmasas apvalkā un valkājiet vāciņu.

6 Labi noskalojiet un 100% nosusiniet.

7 Sadaliet ļoti plānās šķipsnās un izmantojiet iztaisnošanas gludekli saskaņā ar instrukcijām. Uzmanīgi iztaisnojiet pie saknēm un galvas aizmugurē.

PROTEIN

Pateicoties tās ārkārtējai daudzpusībai, Coffee Gold ir taisnošanas sistēma, kas piemērota visiem matu tipiem. Sastāvā no izcilām izejvielām, Coffee Gold produkti iztaisno un dziedē. Tā kā līnija sastāv no trim soļiem, no kuriem viens sagatavo matus, otrs, kas tos pārveido, un trešais, kas dziļi dziedē un baro, rezultāts ir ideāli, veselīgi, spīdīgi un uz ilgu laiku iztaisnoti mati.

 

Visiem Coffee Gold līnijas produktiem ir nedaudz skābs pH, kas saglabā kutikulas integritāti. Šis Starter šampūns (1. solis) ir paskābināšanas sistēmas pirmais posms. Tā kā tas nav dziļi attīrošs šampūns, tas neatver un nebojā kutikulas un nesapina matus. Tā nedaudz skābais pH saglabā matu integritāti. šķiedras un sāk iztaisnošanas procesu, uzlabojot rezultātu. Ir trīs produkti, kas var veidot 2. solis un ir jālieto saskaņā ar kapilāro diagnozi un atbilstoši klienta vajadzībām: keratīns, proteīns un botokss.

 

Mati beidzot tiek apstrādāti ar aizsargmasku (3. solis), kas ir dziļi atjaunojošs, atjauno matus, noslēdz kutikulu un garantē procedūras ilgterminu. Arginīna, keratīna, SILSOFT CLX-E (augsto tehnoloģiju silikona) un kafijas ekstrahētu eļļu un aminoskābju kombinācija Coffee Gold System iztaisno matus ar spoguļa efektu un saglabā rezultātus uz ilgu laiku. Pamatojoties uz karbocisteīnu, Coffee Keratin Gold iztaisno matu kutikulu, noslēdzot tās un nodrošina spīdumu. Tā galvenā atšķirība no Coffee Gold's Protein ir tā, ka daļa produkta ir jāuzglabā matos žāvēšanas procesa laikā. Tas ir paredzēts smalkiem un jutīgākiem matiem.

 

Šis ir organiskās kafijas Coffee Gold proteīna iztaisnošanas līdzeklis. Pamatojoties uz organiskajām skābēm, Protein iztaisno kapilāro garozu un ir ieteicams biezākiem un stiprākiem matiem. Galvenās atšķirības starp Coffee Gold’s Protein un keratīnu , proteinu ir jānomazgā pēc uzklāšanas, un izstūrešanas laiks, vienmēr ir ilgāks par 40-60 minūtēm. Tas nerada nepatīkamas smakas vai dūmus. Tas arī mīkstina matus un nodrošina pulēšanas efektu.

 

  1. Sagatavošana: izmazgājiet matus un uzklājiet 1. soli. Uzklājiet šampūnu matos, iespējams, ar otu kā sastāvu. Nav nepieciešams masēt galvas ādu. Atstājiet uz 10 minūtem uz normāliem matiem un 30 minūtes uz sarežģītiem cirtainiem matiem. Izmazgāt.
  2. Nosusiniet matus 80% ar fēnu.
  3. Sadaliet matus 6 vienādās daļās.
  4. Uzklājiet 2. solis Protein, 1 cm attālumā no saknēm līdz galiem, vienmērīgi visos matos un izķemmejiet ar smalku ķemmi.
  5. Izķemmējiet šķipsnas ar ķemmi. Izsturešanas laiks no 30 minūtēm līdz 1 stundai atkarībā no matu struktūras. Lai iegūtu labāku rezultātu, uzvelciet kosmētiku vāciņu.
  6. Labi noskalojiet un nosusiniet 100%.
  7. Pēc žāvēšanas sadaliet matus plānās šķipsnās un iztaisnojiet saskaņā ar instrukciju. Īpaši uzmanīgi saknēs un pakauša zona. Atkārtojiet līdz vēlamajam rezultātam
  8. Izmazgājiet matus. Uzklājiet 3.soli – matu masku. Atstājiet iedarboties 10 līdz 20 minūtes un nomazgājiet.
  9. Pabeidziet proceduru ar matu veidojumu pēc vēlēšanās.

8 Izmazgājiet matus. Uzklājiet 3. darbību – matu masku un masāžu. Atstājiet iedarboties 10 līdz 20 minūtes un nomazgājiet.

9 Pabeidziet ar fēnu vai pēc vēlēšanās.

 

Last Reviews

Vēl nav neviena šīs preces apskata.
Uzrakstiet atsauksmi....(min. 10, max. 2000 simboli)
Vispirms: Novērtējiet preci. Lūdzu izvēlieties vērtējumu no 0 (slikti) līdz 5 zvaigznēm (teicami). Novērtējums:
Uzrakstītu simbolu skaits:

Filtru

Salīdzināt preces


Jums nav preces salīdzināšanai

Vēlmju saraksts


Jums nav produkts ar vēlmju sarakstu.