E-pasts

Coffee Gold keratin Kit 3x1000 ml

Vērtējums: Vēl nav vērtējumu
Pieejamība:ir noliktavā 6 prece (s)
Preces ID:EV.02.00898

Izmēri un svars

Garums: 1.0000CM
Preces platums: 1.0000CM
Preces augstums: 1.0000CM
205,99 €
Coffee Gold System Keratin

Pateicoties tās ārkārtējai daudzpusībai, Coffee Gold ir taisnošanas sistēma, kas piemērota visiem matu tipiem. Sastāvā no izcilām izejvielām, Coffee Gold produkti iztaisno un dziedē. Tā kā līnija sastāv no trim soļiem, no kuriem viens sagatavo matus, otrs, kas tos pārveido, un trešais, kas dziļi dziedē un baro, rezultāts ir ideāli, veselīgi, spīdīgi un iztaisnoti mati uz ilgu laiku. Visiem Coffee Gold līnijas produktiem ir nedaudz skābs pH, kas saglabā kutikulas integritāti. Šis Starter šampūns (1. darbība) ir paskābināšanas sistēmas pirmais posms. Tā kā tas nav dziļi attīrošs šampūns, tas neatver un nebojā kutikulas vai sapinies matus. Tā nedaudz skābais pH saglabā matu integritāti. šķiedras un sāk iztaisnošanas procesu, uzlabojot rezultātu. Ir trīs produkti, kas var veidot 2. soli un ir jālieto saskaņā ar kapilāro diagnozi un atbilstoši klienta vajadzībām: keratīns, proteīns un botokss.Mati beidzot tiek apstrādāti ar aizsargmasku (3. solis), kas ir dziļi atjaunojošs, atjauno matus, noslēdz kutikulu un garantē procedūras ilgmūžību. Arginīna, keratīna, SILSOFT CLX-E (augsto tehnoloģiju silikona) un no kafijas ekstrahētu eļļu un aminoskābju kombinācija Coffee Gold System iztaisno matus ar spoguļa efektu un saglabā rezultātus ilgu laiku. Pamatojoties uz karbocisteīnu, Coffee Keratin Gold iztaisno matu kutikulas, noslēdzot tās un nodrošinot spīdumu. Tā galvenā atšķirība no Coffee Gold's Protein ir tā, ka daļa produkta ir jāuzglabā matos žāvēšanas procesa laikā. Tas ir paredzēts smalkiem un jutīgākiem matiem.

1.Sagatavošana: izmazgājiet matus un uzklājiet 1. solis – uzklājiet šampūnu matos, iespējams, ar otu kā sastāvu. Nav nepieciešams masēt galvas ādu. Atstājiet 10 minūtes uz normāliem matiem un 30 minūtes uz sarežģītiem cirtainiem matiem. Mazgāt prom.

2. Nosusiniet 80% ar fēnu.

3. Sadaliet matus 6 vienādās daļās.

4. Uzklājiet 2. darbību — keratīnu, 1 cm attālumā no saknēm līdz galiem, vienmērīgi visos matos un izklājiet ar smalku ķemmi.

5. Noņemiet lieko produktu ar ļoti smalku ķemmi. Atstājiet uz 20 minūtēm, ja nepieciešama iztaisnošana bez apjoma saglabāšanas. Kad laiks ir pagājis, nosusiniet kompozīciju uz matiem un pārejiet uz apstrādi ar gludekli. Ja ir nepieciešams iztaisnot, saglabājot skaļumu, tad ekspozīcijas laiks tiek palielināts līdz 40-60 minūtēm. Pēc tam kompozīciju pilnībā nomazgājam, 100% nosusinām un apstrādājam ar gludekli.

6. Pilnībā nosusiniet matus ar siltu gaisu. Nav nepieciešams suku!

7. Pēc žāvēšanas sadaliet matus plānās šķipsnās un iztaisnojiet saskaņā ar instrukcijām. Īpaši uzmanīgi saknēs un pakauša tuvumā. Atkārtojiet, līdz gludeklis ir pilnībā brīvs kustībā.

8. Izmazgā matus. Uzklājiet 3. darbību – matu masku un masāžu. Atstājiet iedarboties 10 līdz 20 minūtes un noskalojiet. 9. Pabeidziet ar fēnu vai pēc vēlēšanās.

 

KERATIN

 

Pateicoties tās ārkārtējai daudzpusībai, Coffee Gold ir taisnošanas sistēma, kas piemērota visiem matu tipiem. Sastāvā no izcilām izejvielām, Coffee Gold produkti iztaisno un dziedē. Tā kā līnija sastāv no trim soļiem, no kuriem viens sagatavo matus, otrs, kas tos pārveido, un trešais, kas dziļi dziedē un baro, rezultāts ir ideāli, veselīgi, spīdīgi un uz ilgu laiku iztaisnoti mati.

 

Visiem Coffee Gold līnijas produktiem ir nedaudz skābs pH, kas saglabā kutikulas integritāti. Šis Starter šampūns (1. solis) ir paskābināšanas sistēmas pirmais posms. Tā kā tas nav dziļi attīrošs šampūns, tas neatver un nebojā kutikulas un nesapina matus. Tā nedaudz skābais pH saglabā matu integritāti. šķiedras un sāk iztaisnošanas procesu, uzlabojot rezultātu. Ir trīs produkti, kas var veidot 2. solis un ir jālieto saskaņā ar kapilāro diagnozi un atbilstoši klienta vajadzībām: keratīns, proteīns un botokss.

 

Mati beidzot tiek apstrādāti ar aizsargmasku (3. solis), kas ir dziļi atjaunojošs, atjauno matus, noslēdz kutikulu un garantē procedūras ilgterminu. Arginīna, keratīna, SILSOFT CLX-E (augsto tehnoloģiju silikona) un kafijas ekstrahētu eļļu un aminoskābju kombinācija Coffee Gold System iztaisno matus ar spoguļa efektu un saglabā rezultātus uz ilgu laiku. Pamatojoties uz karbocisteīnu, Coffee Keratin Gold iztaisno matu kutikulu, noslēdzot tās un nodrošina spīdumu. Tā galvenā atšķirība no Coffee Gold's Protein ir tā, ka daļa produkta ir jāuzglabā matos žāvēšanas procesa laikā. Tas ir paredzēts smalkiem un jutīgākiem matiem.

 

 

  1. Sagatavošana: izmazgājiet matus un uzklājiet 1. soli. Uzklājiet šampūnu matos, iespējams, ar otu kā sastāvu. Nav nepieciešams masēt galvas ādu. Atstājiet uz 10 minūtem uz normāliem matiem un 30 minūtes uz sarežģītiem cirtainiem matiem. Izmazgāt.
  2. Nosusiniet matus 80% ar fēnu.
  3. Sadaliet matus 6 vienādās daļās.
  4. Uzklājiet 2. soli — keratīnu, 1 cm attālumā no saknēm līdz galiem, vienmērīgi visos matos un izķemmejiet ar smalku ķemmi.
  5. Noņemiet lieko produktu ar ļoti smalku ķemmi. Atstājiet uz 20 minūtēm, ja nepieciešama iztaisnošana bez apjoma saglabāšanas. Kad laiks ir pagājis, nosusiniet keratinu uz matiem un apstrādi matus ar taisnotāju. Ja ir nepieciešams iztaisnot, saglabājot apjomu, tad izsturēšanās laiks tiek palielināts līdz 40-60 minūtēm. Pēc tam keratinu pilnībā nomazgājam līdz 100%, izžavējam un apstrādājam ar taisnotāju.
  6. Izžavējam matus ar siltu gaisu līdz 100%.
  7. Pēc žāvēšanas sadaliet matus plānās šķipsnās un iztaisnojiet saskaņā ar instrukciju. Īpaši uzmanīgi saknēs un pakauša zona. Atkārtojiet līdz vēlamajam rezultātam
  8. Izmazgāt matus. Uzklājiet 3. soli – matu masku. Atstājiet iedarboties 10 līdz 20 minūtes un noskalojiet.
  9. Pabeidziet proceduru ar matu veidojumu pēc vēlēšanās.

Last Reviews

Vēl nav neviena šīs preces apskata.
Uzrakstiet atsauksmi....(min. 10, max. 2000 simboli)
Vispirms: Novērtējiet preci. Lūdzu izvēlieties vērtējumu no 0 (slikti) līdz 5 zvaigznēm (teicami). Novērtējums:
Uzrakstītu simbolu skaits:

Filtru

Salīdzināt preces


Jums nav preces salīdzināšanai

Vēlmju saraksts


Jums nav produkts ar vēlmju sarakstu.